Mille nimel mängite pokkerit`?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #61
    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

    Algselt postitas Provoker
    Üks asi mu enda kohta tuli veel meelde. Kodulaenust tahaks ikka varem kui 30 aastaga lahti saada.
    Minu mott kahh

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #62
      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

      Eesmärgiks praegu on piisavalt nutsu teenida, et mitte minna täiskohaga tööle- mis tähendaks kooli poolelijätmist, mis oleks nõme!!

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #63
        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

        tahan olla sõpradest parem mängija :)

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #64
          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

          Jamh, vahest soovin kah, et ma mängiksin ainult rahapärast, sest selle võitlusvaimuga topid vahel liiga kergesti raha sisse, kuna mingi vend tundub Sind ownivat tükk aega ja siis on vaja ikka mingi lol käega ässama hakata ;D

          Comment

          • TaaviK
            FPP Pro
            • Nov 2008
            • 248

            #65
            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

            Selle raha eest, mis me 4kesi viimase 3 kuu ja nüüd tuleva 4 kuu jooksul reisimise alla lükkame või lükanud oleme, saaksime kõik endale soliidsed autod või kambapeale ühe kena korteri osta. Aga kuna hiljem me ikka reisida saame kui mitte nüüd, kus noored ja vabade veel oleme? Väga tulevikus ei kujutagi ette, et oleks võimalust võtta täitsa 7-8 kuud, et oma parimate sõpradega maailmas ringi vaadata.
            Aga kui tagasi jõuame, siis vast mängin ikka selle nimel, et ülikooli ilusti edasi vedada ja lõpuks peaks ideaalis pokkeriraha finantseerima minu esimesi samme ärimaailma.

            Comment

            • BigGamblerFish
              Julm Donk
              • Nov 2009
              • 30

              #66
              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

              Et järgmine aasta võtta Durrri diil vastu ja võita loomulikult. Juhul kui Durrrr ei toibu hävingust, siis teen mõne teise high stakes pro tühjaks.

              Comment

              • Allanaator13
                FPP Pro
                • Sep 2009
                • 285

                #67
                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                Au ja kuulsus :D

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #68
                  Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #69
                    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #70
                      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                      Algselt postitas Sass
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Mõte on sitaks vaeva näha, raha teha ja siis endale liikuv kirstusaatja osta

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #71
                        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                        järelikult oled bikedega sama nagu su staatus siin foorumiski... surma saad ainult siis kui sõita ei oska... või mehhaaniline rike mis tutika ratta puhul on oddsid väga väikesed

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #72
                          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                          samamoodi on iga auto kirstusaatja... sõita ei oska lähed autoga ka kirstu

                          Comment

                          • teerajaja
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 815

                            #73
                            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                            Algselt postitas rohelinekonn
                            eesmärk on olla oma aja peremees ja elada muhedat elu.
                            Eks ta nii ole :)

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #74
                              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                              mul ei ole vähe kogemusi kaherattalistega, kuna sõitsin krossi. Aga bikesid vihkan, kuna sõber sõitis surnuks, ja mitte sellepärast, et ta JUBE NOOB oli, vastupidi, ta oli väga kogenud sõitja, vaid lihtsalt kaasliikleja suutis tekitada chaos theory.

                              Comment

                              • Booyaka
                                FPP Pro
                                • Dec 2008
                                • 249

                                #75
                                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                                Algselt postitas Sass
                                järelikult oled bikedega sama nagu su staatus siin foorumiski... surma saad ainult siis kui sõita ei oska... või mehhaaniline rike mis tutika ratta puhul on oddsid väga väikesed
                                Statistiselt ära tõestatud juba, et bikega on ohtlikum sõita kui autoga nii ,et!! ja nagu mkva ütles siis alati ei pruugi ise süüdi olla.

                                Comment

                                Working...